צילומי NEW BORN טבעיים

מוכנה להזמין?

אם את שוקלת להבטיח לעצמך תיעוד של משפחתך הצעירה עם התמונות הכי מתוקות ומקסימות, אשמח לשמוע ממך. צרי איתי קשר ובואי נתפוס את תינוקך בתנוחות הכי מתוקות שאפשר.

זמינות

כדי להבטיח שנקיים את סשן צילומי ה- NEW BORN הטבעיים במועד המתאים ביותר, וכדי לוודא שתקבלו ממני את כל הזמן הדרוש לסשן מוצלח, רצוי לשריין סשן לפחות שבועיים מראש כדי לשריין את הזמן שהכי מתאים עבורך לצילומים.
 
 
 
 
 
 
                                                                     למחירון

סודיות ופרטיות

משפחתך החדשה היא רק שלך, ולכן צוות מצומצם מטעמי הוא היחיד שייחשף לתמונות וחומרי הגלם בדיסקרטיות מלאה, מבלי שיחשפו, ללא הסכמתך המפורשת לאף אחד מלבדך, ורק את תחליטי האם, מתי ועם מי ישותפו התמונות.

כאומנית ויוצרת, זכויות היוצרים בתמונות הן שלי, אך אני מעניקה לך את התמונות יחד עם זכויות שימוש לצרכייך הפרטיים, ככל שתבחרי, ומבטיחה לך שלא אעשה בתמונות כל שימוש, פרטי או מסחרי, ללא הסכמה מפורשת שלך.

מה תקבלי?

צילומי NEW BORN טבעיים כוללים:

·         שעה וחצי של צילומים

·         100-80 תמונות ערוכות באיכות דיגיטלית גבוהה (לצפייה בתמונות New Born לדוגמא לחצי כאן)

·         5 תמונות מודפסות בגודל 13*18

 

·         ניתן להוסיף אלבום וכן הגדלות על קנבס.

צילומי NEW BORN טבעיים

בשבועות הראשונים לאחר הלידה, לאחר שתינוקך הרך "התעצב", התמלא ומוכן להיות דוגמן הבית של משפחתך, וכשאת כבר מאוששת ונינוחה, זה הזמן לתעד את המשפחה החדשה בתמונות חוויתיות של רגעים שתמיד כיף לזכור.

את סשן צילומי ה- NEW BORN הטבעיים נקיים אצלכם בבית, כדי שכל מה שנחוץ לכם יהיה זמין ונוח עבורכם.

– מתי

כדי לקבל את אותן תמונות מתוקות, מכורבלות, ומנומנמות, מומלץ לקיים את סשן צילומי ה- NEW BORN הטבעיים ב-3 שבועות הראשונים לאחר הלידה.

אם את מרגישה שעדיין לא התאוששת מהלידה וכדאי לחכות עוד קצת שתחזרי לעצמך, תמיד אפשר לדחות את הצילומים למועד שיתאים לך (גם חודש/חודשים אחרי הלידה), ואולי גם להרוויח תמונת חיוך מהמם ונצחי.

– הסשן

בלי יותר מידי אביזרים, ללא תאורה מעיקה או סביבה קרירה, סשן צילומי ה- NEW BORN הטבעיים יתקיים אצלכם בבית, כשכל הדרוש לך ולתינוקך נמצא בהישג יד, וכולכם מרגישים הכי נוח ונעים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*