צילומי משפחה

Family

 

 

מוכנה להזמין?

אם את שוקלת להבטיח לעצמך תיעוד של משפחתך הצעירה עם התמונות הטבעיות, השמחות והמרגשות, אשמח לשמוע ממך. צרי איתי קשר ובואי נתאם סשן קסום וכייפי.

זמינות

כדי להבטיח שנוכל לקיים את צילומי המשפחה בזמן ובמקום שהכי מתאימים לכם, וכדי לוודא שתקבלו ממני את כל הזמן הדרוש לסשן מוצלח, רצוי לשריין סשן לפחות 3 שבועות מראש.

סודיות ופרטיות

משפחתך היא רק שלך, ולכן צוות מצומצם מטעמי הוא היחיד שייחשף לתמונות וחומרי הגלם בדיסקרטיות מלאה, מבלי שיחשפו, ללא הסכמתך המפורשת לאף אחד מלבדך, ורק את תחליטי האם, מתי ועם מי ישותפו התמונות.

כאומנית ויוצרת, זכויות היוצרים בתמונות הן שלי, אך אני מעניקה לך את התמונות יחד עם זכויות שימוש לצרכייך הפרטיים, ככל שתבחרי, ומבטיחה לך שלא אעשה בתמונות כל שימוש, פרטי או מסחרי, ללא הסכמה מפורשת שלך.

מה תקבלי?

צילומי משפחה כוללים:

·         שעה וחצי של צילומים

·         100-80 תמונות ערוכות באיכות דיגיטלית גבוהה (לצפייה בתמונות משפחה לדוגמא לחצי כאן)

·         5 תמונות מודפסות בגודל 13*18

·         ניתן להוסיף אלבום וכן הגדלות על קנבס.

צילומי משפחה

כשהתינוק הצעיר כבר בן כמה חודשים, את "חזרת לעצמך" והחיים כמשפחה מתחילים להסתדר כשגרה משפחתית חווייתית, זה הזמן להתכנס לסשן כיפי, מלא צחוק והנאה, שבו נתעד אתכם כהורים, כבעלי משפחה, יחד עם האחים (אם יש), עם הכלבה (אם יש) ובמקום הנוח והנעים ביותר עבורכם.

למה לצפות ?

– מתי?

צילומי משפחה אינם מוגבלים במועד כלשהו ותוכלו לבחור מתי הכי מתאים לכם שניפגש ונתעד.

-הסשן

צילומי משפחה יתקיימו אצלכם בבית או בלוקיישן אחר שתבחרו, ללא אביזרי סטודיו או תוספות (למעט כאלה מתוקות שיתחשקו לכם), בצורה הטבעית ביותר כמו שאתם ביום – יום כמשפחה.

 

 

DO_FOOTER

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*