צילומי הריון טבעיים

 

מוכנה להזמין?

אם את שוקלת להבטיח לעצמך תיעוד של ההריון בשיא נשיותך וכשהזוגיות שלכם בשיא פריחתה, אשמח לשמוע ממך. צרי איתי קשר ובואי נתאם סשן כייפי ומהנה.

זמינות

כדי להבטיח שנקיים את סשן צילומי ההריון הטבעיים במועד המתאים ביותר, וכדי לוודא שתקבלו ממני את כל הזמן הדרוש לסשן מוצלח, רצוי לשריין סשן לפחות 3 שבועות מראש כדי להבטיח לך את הזמן שהכי מתאים עבורך לצילומים.


סודיות ופרטיות

גופך והריונך הם רק שלך, ולכן צוות מצומצם מטעמי הוא היחיד שייחשף לתמונות וחומרי הגלם בדיסקרטיות מלאה, מבלי שיחשפו, ללא הסכמתך המפורשת לאף אחד מלבדך, ורק את תחליטי האם, מתי ועם מי ישותפו התמונות.

כאומנית ויוצרת, זכויות היוצרים בתמונות הן שלי, אך אני מעניקה לך את התמונות יחד עם זכויות שימוש לצרכייך הפרטיים, ככל שתבחרי, ומבטיחה לך שלא אעשה בתמונות כל שימוש, פרטי או מסחרי, ללא הסכמה מפורשת שלך.

מה תקבלי?

צילומי הריון טבעיים כוללים:

·         שעה וחצי של צילומים

·         80-100 תמונות ערוכות באיכות דיגיטלית גבוהה (לצפייה בתמונות הריון לדוגמא לחצי כאן)

·         5 תמונות מודפסות בגודל 13*18

 ·         ניתן להוסיף אלבום מהודר וכן הגדלות על קנבס.

צילומי הריון טבעיים

כשחיים נוצרים בתוכך, הנשיות שלך בשיאה, והזוגיות שלכם מלאת התרגשות, אהבה וציפייה. בשביל אלה לא צריך פנסים, אביזרים או רקעים. אתם הכי יפים כמו שאתם במקום הכי נוח וכייפי שלכם, ושם אני נפגשת איתכם לסשן צילומי הריון, טבעי, נשי, חווייתי וכייפי.

למה לצפות?

-מתי ?

המועד המתאים ביותר לצילומי הריון הוא בין שבוע 28 לשבוע 34, כשההריון ואת נראים במיטבכם. מומלץ ליצור איתי קשר כמה שבועות קודם לכן כדי שנתאם את המועד המתאים ביותר בהתאם להתפתחות ההריון, תחושתייך, זמינותך וזמינות בן הזוג.

-הסשן

סשן צילומי הריון יביא את התוצאות הטובות ביותר אם תרגישי בו נוח, טבעית, ונשית. כדי להשיג את כל אלה אני מצלמת אתכם אצלכם בבית, או בלוקיישן אחר שתבחרו – הכי חשוב לי שתרגישו יפים ובנוח!

לקראת הסשן נתאם ביחד מה תלבשי, איזו סביבה הכי מתאימה אצלכם בבית ונבחר ביחד את כל הפרטים שחשובים לצילומים.


 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*