צילום חווית הלידה

 

מה תקבלי?

צילום לידה כולל את פגישת ההיכרות וההכנה, נוכחותי במהלך הלידה הפעילה עד כשעה אחרי לידת התינוק, וכן:

·         סרטון סיפור לידה ערוך ממיטב התמונות שנערכו בצבע ובשחור לבן, מלווה במוסיקה לבחירתכם.

·         דיסק תמונות הכולל כ- 100-200 תמונות ערוכות באיכות דיגיטלית גבוהה.

·         10 תמונות מודפסות בגודל 12X17 לבחירתכם.

·         אריזת מתנה מהודרת.

·         מתנת לידה, ממני אלייך.

·         בונוס – סדרת סרטוני הכנה ללידה במתנה ממני, כי חשוב לי שתגיעי מוכנה.

אפשר גם להוסיף:

-צילומי הריון ומשפחה 

כדי להעצים את המזכרת ולהפוך את סיפור הלידה שלך למושלם, אני מציעה לשלב גם צילומי הריון טבעיים לפני הלידה, וצילומי משפחה לאחר הלידה בסביבתכם הטבעית ובנוחות הבית שלכם, אשר ישולבו בסרטון סיפור הלידה המרגש שלכם.

-אלבום מהודר

לרומנטיים והנוסטלגיים שזוכרים "איך זה היה פעם" כשהיינו מפתחים תמונות ומסדרים באלבומים אני מציעה גם אלבום דיגיטלי מהודר ערוך ומקצועי שמשלים את המזכרת ומשדרג את המתנה הנפלאה שתעניקי לתינוקך.

מוכנה להזמין?

אם את שוקלת להבטיח לעצמך את המזכרת המיוחדת הזו, אשמח לשמוע ממך. צרי איתי קשר ובואי נתאם פגישה כייפית ונעימה בה נדבר על המסע השלך ועל סיפור הלידה הפרטי שלכם.

מחכה לשמוע ממך.

זמינות

כדי להעניק לכל אחת ואחת את מלוא תשומת הלב שמגיעה לה, ובשל טבע עבודתי כצלמת לידות, אני קובעת מראש מס' מוגבל לצילומי לידה ו – "Just born" בכל חודש. אנא נסי ליצור עמי קשר כמה שיותר מוקדם בכדי להבטיח את זמינותי.

התמונות שלך

צילום לידה נועד לספר סיפור אישי מיוחד ומרגש. אני מתמקדת בתפיסת האוירה בחדר, במערכת היחסים התומכת והאוהבת בינך לבן זוגך, הכוח שלך כאם יולדת, את הפרטים הקטנים שמספרים את הסיפור המיוחד שלכם, וכמובן כל הרגשות והרגעים העוצמתיים הראשוניים אחרי לידת התינוק שלך.

את התמונות אני עורכת בעדינות רבה, בוחרת את התמונות שמתאימות לצבע ולשחור/לבן והכל כדי להבטיח שתקבלי תמונות מרגשות ובטוב טעם.

סודיות ופרטיות

הלידה שלך היא רק שלך. היא רגע פרטי שלך, של בן זוגך ושל תינוקך.

צוות מצומצם מטעמי הוא היחיד שייחשף לתמונות וחומרי הגלם בדיסקרטיות מלאה, מבלי שיחשפו, ללא הסכמתך המפורשת לאף אחד מלבדך, ורק את תחליטי האם, מתי ועם מי ישותפו התמונות.

כאומנית ויוצרת, זכויות היוצרים בתמונות הן שלי, אך אני מעניקה לך את התמונות יחד עם זכויות שימוש לצרכייך הפרטיים, ככל שתבחרי, ומבטיחה לך שלא אעשה בתמונות כל שימוש, פרטי או מסחרי, ללא הסכמה מפורשת שלך.

זכרי את חוויות הלידה שלך דרך הצירים והלידה, והרגעים הראשונים החולפים לאחר לידתו של התינוק, בצילומי סטילס יפיפיים ומרגשים ערוכים לסרטון המלווה את הסיפור היחיד והמיוחד שלכם ושל תינוקכם.

למה לצפות?

פגישת היכרות והכנה

אני נוהגת להיפגש עם ההורים לעתיד לפני הלידה, כדי שנוכל להכיר אחד את השני, לתאם ציפיות ולהכין אתכם ואותי לחוויה המיוחדת שלכם. כך גם תרגישי נוח יותר עם נוכחותי בחוויה כזו אינטימית.

הלידה

– הנוכחות שלי

כשיתחילו הצירים הסדירים, תתקשרי, בכל שעה, על מנת שאוכל להתחיל להתכונן. כשתהיי בלידה פעילה, אצטרף אלייך לחדר הלידה ואהיה בקירבתך עד לאחר לידת התינוק.

רגועה ושקטה מטבעי, אני עובדת בצורה דיסקרטית, כדי לא להפריע לאינטימיות שבינך לבן זוגך או בתהליך הלידה עצמו. אני משתדלת שלא להתבלט, להיעלם בשקט ברקע תוך תיעוד הלידה שלך בתאורה הנגישה, ומתאימה את עצמי לדרישות צוות חדר הלידה.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*