צילום לידות

צילום לידות

במהלך הלידה השלישית, ברגע של יוזמה ספונטנית, לקחה אחות חדר הלידה את המצלמה מידיו של בעלי והחלה לצלם. לאחר הלידה, כשהסתכלנו בתמונות, ראינו את ההתרגשות שאחזה בנו ברגע הלידה, את החיבור הזוגי בינינו באותו רגע אינטימי ומיוחד, והבנו שבתמונות אלה קיבלנו את המתנה המרגשת ביותר שמישהו יכול היה להעניק לנו.

את המתנה המרגשת והמיוחדת הזו אני רוצה לחלוק איתך, להיות שם בשבילך, ללוות אותך ולהעניק לך, לבן זוגך, ובעיקר לפצפון/נת שנולד/ה.

את המצלמות, הבטריות שנגמרות בדיוק שצריך, הסלולארי שמוציא תמונות מטושטשות, את כל אלה תשאירו בצד, תתרכזו בתהליך הלידה עצמו, בצרכים המיוחדים שלך ובתמיכה שכל כך חשובה לך, ותנו לי להתעסק בתיעוד והנצחת הרגע המרגש והאינטימי ביותר שתחוו אי פעם.

אם תבחרו בצילום לידה, תודיעו לי כשאתם מתכוונים לצאת לבית החולים, וניפגש שם. אני מתלווה אלייך לחדר הלידה, נמצאת שם איתך בדיוק במידה שתרצי, ובמינון שנוח לך, ומתעדת עבורכם בצילום רגיש מחמיא ולא חושפני.

תוכלו גם לבחור לשלב צילומי הריון ו/או צילומי משפחה לאחר הלידה. המוטו שלי – את הכי יפה כשנוח לך, כשאת במקום האהוב עלייך עם האנשים הקרובים אלייך. את המוטו הזה אני מיישמת גם בצילומי ההריון / משפחה, כאשר הצילומים נערכים אצלך בבית או במקום אחר שתיבחרי  ומבטיחה תמונות "משלימות" לחוויית הלידה המרגשת שלכם.

את סיפור הלידה האישי שלך תקבלי ערוך לסרטון מרגש מלווה במוסיקה שתבחרי, אותו ניתן להראות למשפחה, לחברים וכמובן לצאצא/י ת שיגדלו.

כמו כן תוכלי לבחור גם אלבום מעוצב שמתעד את חיי "יורש העצר" מהשנייה הראשונה לחייו.

כדי להבטיח לעצמך מזכרת בלתי נשכחת לך, לכם, ולחיים החדשים שיצרתם, כנסי לדף "צרי קשר", שלחי לי את פרטייך ואחזור אלייך במהירות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*